Історія компанії

Вареники – це більше ніж просто страва. Це ціла традиція, яка притаманна українському народу, це певний символ нашої країни та родинний ритуал, який живе століттями. Ласування варениками – це особлива традиція кожного українця.

Любов до української національної страви призвела до заснування у 2003 році торгової марки “Вам”, яка виготовляє натуральну продукцію: вареники, пельмені, млинці, піцу та інше.

Спочатку це була невелика компанія, яка розпочала свою діяльність в смт Лисець, Івано-Франківської області. Але ми росли і вже у 2015 році потребували більших потужностей виробництва, тому переїхали у нове приміщення на вул. Польовій, 8, що в Івано-Франківську.

Довгий час, ключовою на виробництві була саме ручна ліпка усієї продукції. Це переконання якраз і долинає з дитинства, коли доводилось спостерігати як бабуся чи мати ліпили вареники вкладаючи у них свою любов, щирість та душу.

Впродовж нашої діяльності, ми прагнемо задовільнити потреби всіх категорій споживачів, тому постійно розробляємо нові пропозиції в різних сегментах. Часто, дані ідеї виникають після подорожей Карпатським краєм і відкриттям нових рецептур. Але незмінними фаворитами серед наших клієнтів залишаються вареники та пельмені.

Зараз продукція компанії “ВАМ” наявна в торгових мережах по всій Україні. Ми віримо, що натуральний продукт завжди матиме попит і завдяки нашим продуктам, ми зможемо підтримувати українські традиції та розвивати їх.

 

Історія компанії
Наші принципи

Наші принципи

Робота ТМ “Вам” базується на таких принципах. Для нас важлива висока якість продукції, яку ми випускаємо та натуральність продуктів, які використовуємо. Саме тому ми готуємо на основі домашніх рецептів, а самі вареники та пельмені ліпимо вручну. Це забезпечує нам бездоганну репутацію, а нашим споживачам – смачну їжу та щасливу усмішку.

Команда професіоналів

 Василь Стороженко

Василь Стороженко

Президент ТМ Вам

 Василь Стороженко

Василь Стороженко

Президент ТМ Вам

 Василь Стороженко

Василь Стороженко

Президент ТМ Вам

 Василь Стороженко

Василь Стороженко

Президент ТМ Вам

 Василь Стороженко

Василь Стороженко

Президент ТМ Вам

 Василь Стороженко

Василь Стороженко

Президент ТМ Вам

 Василь Стороженко

Василь Стороженко

Президент ТМ Вам

 Василь Стороженко

Василь Стороженко

Президент ТМ Вам

Виробництво

Найважливіше для нас – якість продукції, яку ми виготовляємо. Тому, з перших днів заснування, компанія “Вам” здійснює контроль на всіх етапах виробництва: з моменту закупівлі сировини й до відвантаження готової продукції в торгові точки.

Продукція ТМ “ВАМ” – це безкомпромісно якісний продукт, виготовлений виключно з натуральної сировини за справжніми домашніми рецептами. Ми маємо дві лінійки продукції. Одна з них виготовляється з використанням ручної роботи (преміум), інша – з використанням автоматизованих ліній виробництва.

Щорічно в компанії закуповують передове обладнання від світових виробників. Це дає можливість розширювати лінійку продукції, що випускається та дивувати споживачів різними формами продукції.

Можливості підприємства практично безмежні. Ми щорічно поновлюємо асортимент новинками, адже любимо дивувати своїх клієнтів.

Виробництво

Наша філософія – прагнути бути кращим, зберігаючи традиціїПризначення (місія)

Відродити, зберегти та примножити любов до традиційних натуральних страв. Ми любимо і віримо в те, що ми робимо

Уявлюване майбутнє (бачення)

Стати компанією, продукція якої визнана в cвіті

Наші цінності

- Ведення бізнесу на підставі ключової ідеології
- Формування методів роботи, які дозволять нам домагатися конкурентної переваги
- Вдосконалення у всьому
- Поважати й заохочувати творчість та здібності кожної людини
- Розуміння кожного працівника, що гарантією безпеки харчового продукту, який випускається є його сумлінне виконання всіх вимог системи управління безпечністю харчових продуктів

Політика безпеки

Невід’ємним складником загально бізнесової політики нашого підприємства є Політика щодо безпечності харчових продуктів, яка спрямована на виробництва високоякісної та безпечної продукції. Для реалізації даної мети керівництво прийняло стратегічне рішення - запровадження системи управління безпечністю харчових продуктів, яка базується на вимогах ISO 22000:2018. Ми прагнемо, щоб споживач був абсолютно впевнений в безпечності нашої продукції і в тому, що ми прикладаємо всі необхідні зусилля, піклуючись про його здоров'я. Сфера застосування системи управління безпечністю харчових продуктів поширюється на виробництво напівфабрикатів заморожених.
Керівництво підприємства бере зобов’язання реалізувати політику щодо безпечності харчових продуктів шляхом запровадження наступних заходів:
- забезпечення ресурсами, необхідними для впровадження, функціонування та поліпшування системи управління безпечністю харчових продуктів;
- дотримання ризик-орієнтованого підходу в управлінні;
- дотримання національних законодавчих та нормативних вимог щодо безпечності харчових продуктів, а також відповідних вимог замовників і споживачів;
- розуміння потреб та очікувань зацікавлених сторін, налагодження з ними взаємовигідних відносин;
- забезпечення зовнішнього та внутрішнього обміну інформацією щодо безпечності харчових продуктів;
- через реалізацію принципів системи НАССР (аналіз небезпечних чинників і критичні контрольні точки) забезпечити контроль всього циклу виробництва харчової продукції;
- підвищення свідомості працівників в сфері безпечності харчових продуктів за допомогою реалізації програм постійного навчання та мотивації;
- періодичне аналізування дієвості та результативності системи
- сприяти постійному поліпшуванню системи управління безпечністю харчових продуктів.
Керівництво підприємства, бере на себе зобов’язання особистим прикладом формувати принципове ставлення персоналу підприємства до безпечності харчових продуктів і створювати умови для активної участі всього колективу в реалізації цієї політики.
Керівництво підприємства прагне виховувати лідерів, які досконало знають свою справу, сповідають філософію компанії і можуть навчити цьому інших.


Завітайте до нас